foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

tymbark2Dnia 12.04.2018r. w Szczecinku odbył się finał wojewódzki turnieju piłki nożnej " Z podwórka na stadion " o Puchar Tymbarka. Nasze dziewczęta rozpoczęły zmagania od meczu z UKS Niemica i po zaciętym meczu wygraliśmy 10-4. W kolejnym meczu pewnie pokonaliśmy SP Kościernica 10-0. W ostatnim meczu przegraliśmy po wyrównanym meczu z Olimpią Szczecin 0-1, ale awansowaliśmy do półfinału, w którym zmierzyliśmy się z Victoria Sianów. Dziewczęta z Sianowa objęły prowadzenie już w 5 minucie. Na szczęście podopieczne z UKS Lubiana dzielnie walczyły do końca i doprowadziły do wyrównania, a w ostatniej minucie meczu półfinałowego zdobyły zwycięskiego gola. W wielkim finale uczennice z Lubiany przegrały z Olimpią Szczecin, która będzie reprezentowała wojewódzctwo zachodniopomorskie w finale ogólnopolskim w Warszawie na Stadionie Narodowym. Naszym dziewczętom z rocznika 2009 należą się duże brawa, ponieważ zmagały się w turnieju z zawodniczkami o rok starszymi, z rocznika 2008. Dlatego mamy nadzieję, że za rok w takim samym składzie uda się awansować do finału ogólnopolskiego i zagramy na Stadionie Narodowym w Warszawie.

UKS Lubiana reprezentowały:
Małgorzata Grabowicz, Alicja Jung, Zofia Warych, Julia Małodzińska, Amelia Kwilińska, Julia Jaroszewska, Amelia Stachowska, Zuzanna Rajkowska i Lena Świrska, która została królową strzelców turnieju.

Drużyna UKS Lubiana dostała pokaźny puchar za drugie miejsce oraz zestaw oryginalnych piłek nike. Dodatkowo każda z podopiecznych otrzymała biodrówkę tymbark, koszulkę tymbark, worek na buty tymbark, czapkę tymbark, przybornik metalowy reprezezentacji Polski, bransoletkę tymbark, poradnik z dietą małego sportowca, napoje tymbark, mlekołaki i mus owocowy.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved