foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

autor25 kwietnia w Bibliotece Publicznej w Przekolnie odbyło się spotkanie z Anną Czerwińską –Rydel, autorką 44 książek dla dzieci i młodzieży. Szóstoklasiści i siódmoklasiści z naszej szkoły mieli wyjątkową okazję wysłuchać niezwykłej historii życia Ireny Sendlerowej- bohaterki najnowszej książki Anny Czerwińskiej-Rydel pt.”Listy w butelce”. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali fragmentów książki i opowieści pisarki na temat strasznej wojennej rzeczywistości w jakiej żyła i działała wyjątkowa Polka.
Podczas spotkania znalazł się czas na zadawanie pytań do Pani Anny, kupowanie książek, autografy i wspólne zdjęcia z pisarką i jej psem. Po spotkaniu uczniowie podziękowali pisarce za spotkanie wręczając jej drobny, pamiątkowy upominek.


Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved