foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

dzien ziemi1Dnia 25.04.2018r. odbył się apel z okazji Światowego Dnia Ziemi. Podzielony został na trzy części: dla oddziału zerowego i klas I-III, dla klas IV-VI oraz klas VII SP, II i III GIM. Celem głównym apelu było: promowanie postaw ekologicznych
wśród społeczności szkolnej. W tym roku po raz 38 obchodzimy ŒŚwiatowy Dzień Ziemi, w Polsce akcja przeprowadzona była po raz 18.
Uczniowie klasy VII: Amelia Skrzypek, Bartłomiej Dyc oraz Kacper Szymczak przedstawili na 5, 6 i 7 godzinie lekcyjnej prezentację multimedialną ukazującą historię powstania Dnia Ziemi, metod ochrony naszej planety: atmosfery, gleby, wód, flory i fauny. W młodszych klasach uczniowie obejrzeli bajki: Bajka edukacyjna- proekologiczna (MZK Stalowa Wola), W kontakcie z naturą (ENEA) oraz wysłuchaliśmy piosenki Majki Jeżowskiej: Moja Planeta w wersji karaoke. W klasach starszych odbył się konkurs między klasowy z nagrodami. Uczniowie walczyli o I miejsce w następujących konkurencjach: najpiękniejszy list do Ziemi, plakat: Szczęśliwa i zadbana Ziemia, najciekawszy strój z odpadów. Wśród klas IV-VI zdobywcą I miejsca była klasa: V SP, zaś wśród klas VII SP i II, III GIM zmagania wygrała klasa II gimnazjum. Zwycięskie klasy otrzymały dyplomy oraz słodki upominek z rąk Pani Dyrektor Szkoły. Uczniowie poprzez dobrą zabawę zrozumieli, że z przyrodą należy żyć z zgodzie i ją chronić. Serdecznie gratujemy aktywności ekologicznej w tym dniu!

 

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved