foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

pisankiPodczas apelu z okazji „Dnia Ziemi” rozstrzygnięty został szkolny konkurs plastyczny „Wiosenne i świąteczne ozdoby wielkanocne” ”. Nasi uczniowie nie zawiedli, do świetlicy szkolnej wpłynęło bardzo dużo prac konkursowych (ponad 30). Pisanki, koszyczki, kurczaczki, wiosenne stroiki, palmy – takie i inne dzieła mogliśmy podziwiać na wystawie w świetlicy szkolnej. Pomysłowość i kreatywność naszych uczniów nie zna granic, a poziom prac był bardzo wysoki. Jury konkursowe musiało dokonać bardzo trudnego wyboru – nagrodzono wszystkich uczestników słodkimi upominkami, wyłoniono trzech zwycięzców oraz przyznano sześć wyróżnień. Podczas apelu przedświątecznego zostały wręczone nagrody w gminnym konkursie MGOK w Pełczycach, w którym również nasi uczniowie zaprezentowali swoje ciekawe i pomysłowe dzieła w postaci pisanek i palm wielkanocnych.
Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy pomysłowości!


Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved