foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

sport1Dnia 09.05.2018r. na stadionie w Choszcznie odbył się finał Powiatowego Turnieju Piłki Nożnej chłopców Szkół Podstawowych.
Do finału dostało się 6 szkół spośród kilkunastu biorących udział w eliminacjach.
Nasza Szkoła w pierwszym meczu pokonała drużynę SP 1 Choszczno 2-1. W drugim meczu rozgromiliśmy 6-0 szkołę z Bierzwnika. Następnie pokonaliśmy SP Recz 3-2. W kolejnym pojedynku ulegliśmy SP Krzęcin 0-1.
W ostatnim swoim meczu podejmowaliśmy zespół z SP 3 Choszczno. Przegrana w tym meczu spychała nas na 3-cie miejsce. Remis dawał nam drugą lokatę, a wygrana zapewniała nam pierwsze miejsce. Po zaciętym pojedynku finałowym objęliśmy prowadzenie i wygrywaliśmy 1-0. Niestety pod koniec pierwszej połowy drużyna z Choszczna doprowadziła do remisu. Na drugą połową wyszliśmy bardzo zdeterminowani. Mieliśmy swoje okazje i sytuację 1 na 1 z bramkarzem w ostatniej minucie spotkania, jednak nie udało nam się zdobyć zwycięskiego gola.


Chłopcom należą się wielkie słowa uznania i szacunku za walkę i zaangażowanie w każdym meczu, zostali oni przecież wicemistrzami powiatu.
Naszą szkołę reprezentowali:Wiktor Worach, Oskar Magiera, Marcin Surdacki, Kacper Twardowski, Gabriel Czernecki, Igor Błajewski, Samuel Pańka, Wiktor Pohlenz, Wiktor Głowacki.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved