foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

molo08 maja w ramach realizowanego przez naszą szkołę projektu „Nowoczesna szkoła drogą do sukcesu” uczniowie klas VII i II-III gimnazjum wybrali się na wycieczkę do Międzyzdrojów. Po Muzeum Przyrodniczym oprowadził nas przewodnik, który ciekawie przedstawił nam formy, procesy zachodzące na wybrzeżu oraz roślinność i zwierzęta Wolińskiego Parku Narodowego. Na wszystkich największe wrażenie zrobiły największe zwierzęta lądowe Europy – żubry, którym jeszcze do niedawna groziło wyginięcie. Po wizycie w muzeum mogliśmy na żywo zobaczyć żubry, orły, sarny i jelenie w Zagrodzie Żubrów. Poznaliśmy imiona żubrów oraz ciekawostki stylu ich życia. Dowiedzieliśmy się, ze aby przywołać do nas żubra wystarczy… jabłko. Pogoda nam dopisała i miło spędziliśmy czas spacerując w cieniu okazałych drzew WNP. Dzień „Poznawania form ochrony przyrody w naszym regionie” zakończyliśmy na plaży.


Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved