foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

wiosna1121 marca, to oczywiście pierwszy dzień wiosny. Nie mogło więc zabraknąć w naszej szkole pochodu witającego zieloną porę roku, wspólnego szaleństwa na wiejskim placu zabaw, szukania oznak przebudzenia przyrody po zimowym letargu. Natomiast dzień później wszystkie dzieci z klas 1-3 oraz zerówka odwiedziły pełczycki dom kultury, aby obejrzeć spektakl o wiosennych kłopotach bałwanka. Niesamowitą niespodzianką była obecność na scenie dwóch uczennic naszej szkoły: Igi i Majki Sobieraj. Bardzo miło było oglądać młode, rozśpiewane aktorki. Tematyka wiosenna o budzącej się przyrodzie, w otoczeniu jak zawsze pięknej scenografii przysporzyła naszym uczniom cudownych estetycznie wrażeń.


Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved