konk mat prz17 maja 2018 r. uczennice klasy V Aneta Leszkiewicz i Kinga Zakrzewska reprezentowały naszą szkołę w powiatowym konkursie matematyczno-przyrodniczym, który odbył się w SP nr 3 w Choszcznie. Do konkursu przystąpiło 22 piątoklasistów. Oprócz naszej szkoły udział brali uczniowie ze Szkół Podstawowych w Reczu, Drawnie, Zamęcinie, Korytowie, Suliszewie, SP 1 w Choszcznie oraz SP 3 w Choszcznie. Nasze dziewczęta nie zdobyły co prawda najwyższych nagród, ale walczyły dzielnie w zmaganiach i poradziły sobie bardzo dobrze. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.