foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

konkurs ang niemW naszą wędrówkę po krajach anglojęzycznych i niemieckojęzycznych wyruszyli uczniowie z Drawna, Krzęcina, Pełczyc i Lubiany. 23 maja odbył się w naszej szkole VIII Powiatowy Konkurs „Wędrówki po krajach anglojęzycznych i niemieckojęzycznych”. Ta impreza jest okazją do spotkania i zawarcia nowych znajomości, rozwijania kompetencji językowych oraz mobilizowania wszystkich do samodzielnej, systematycznej pracy. Uczestnicy konkursu rywalizowali w dwóch kategoriach: szkoła podstawowa i gimnazjum, mając do wyboru język angielski lub język niemiecki.

W kategorii szkół podstawowych z języka angielskiego najlepszymi okazali się: Patryk Sosnowski (Krzęcin SP), Filip Okoń (Krzęcin SP), Bartłowiej Dyc (Lubiana SP). Z języka niemieckiego najlepsi byli: Wojciech Kowalczyk (Lubiana SP), Nikodem Hyba (Lubiana SP), Marita Hintz (Lubiana SP ). W kategorii gimnazjum z języka angielskiego czołowe miejsca przypadły Jakubowi Wiśniowskiemu (Drawno), Zuzannie Odachowskiej (Pełczyce), Maciejowi Kowalczykowi ( Drawno). Najlepiej z testem z języka niemieckiego poradzili sobie: Aneta Myślińska (Drawno) i Amelia Ciosnak (Drawno), Kacper Farbisz (Pełczyce), Zuzanna Rajkowska (Lubiana).

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody i upominki ufundowane przez Starostwo Powiatowe, OHZ w Lubianie oraz Radę Rodziców działającą przy naszej szkole. Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved