ligaW dniu 25 maja 2018 r. uczniowie: Mateusz Grzyb, Oliwia Krzyżaniak i Sara Nowak reprezentowali nasze gimnazjum w Powiatowym Konkursie Matematycznym "LIGA MATEMATYCZNA" dla uczniów drugich i trzecich klas gimnazjum, organizowanym przez Szkołę Podstawową w Reczu. Organizatorzy przygotowali zadania, które sprawdzały umiejętności logicznego myślenia oraz zastosowanie zdobytych wiadomości w praktyce. W konkursie udział wzięło 6 trzyosobowych drużyn z gimnazjów: Bierzwnika, Drawna, Lubiany, Krzęcina, Pełczyc oraz Recza. Nasi uczniowie wykazali się wspaniałą wiedzą, nie zdobyli co prawda najwyższych miejsc, ale walczyli dzielnie i uplasowali się tuż za podium. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie na konkurs.