foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

ligaW dniu 25 maja 2018 r. uczniowie: Mateusz Grzyb, Oliwia Krzyżaniak i Sara Nowak reprezentowali nasze gimnazjum w Powiatowym Konkursie Matematycznym "LIGA MATEMATYCZNA" dla uczniów drugich i trzecich klas gimnazjum, organizowanym przez Szkołę Podstawową w Reczu. Organizatorzy przygotowali zadania, które sprawdzały umiejętności logicznego myślenia oraz zastosowanie zdobytych wiadomości w praktyce. W konkursie udział wzięło 6 trzyosobowych drużyn z gimnazjów: Bierzwnika, Drawna, Lubiany, Krzęcina, Pełczyc oraz Recza. Nasi uczniowie wykazali się wspaniałą wiedzą, nie zdobyli co prawda najwyższych miejsc, ale walczyli dzielnie i uplasowali się tuż za podium. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie na konkurs.


Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved