foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

artysta1Kolejne warsztaty plastyczne w grupie „0”, to malowanie na fakturze kartonu. Dzięki życzliwości pani Żanety Kancelarczyk (gratisowy stos opakowań na pizzę) z pełczyckiej pizzerii , mogliśmy wykazać się talentem malarskim w duchu narodowym. Na szkolnym trawniku, w upalne majowe przedpołudnie powstały m.in. piękne godła Polski oraz wiosenne pejzaże. Szalona przyjemność z zabaw z farbami, zdrowa rywalizacja i radzenie sobie z oceną rówieśników, to główne założenia tych zajęć. Część prac była wykonywana indywidualnie. Jednak najwięcej zabawy przysporzyło malowanie w grupie. Eksperymentowanie, to bardzo istotny element rozwoju przedszkolaków. Były więc barwniki spożywcze, wata, pianka do golenia, pływające i tonące zabawki.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved