artysta1Kolejne warsztaty plastyczne w grupie „0”, to malowanie na fakturze kartonu. Dzięki życzliwości pani Żanety Kancelarczyk (gratisowy stos opakowań na pizzę) z pełczyckiej pizzerii , mogliśmy wykazać się talentem malarskim w duchu narodowym. Na szkolnym trawniku, w upalne majowe przedpołudnie powstały m.in. piękne godła Polski oraz wiosenne pejzaże. Szalona przyjemność z zabaw z farbami, zdrowa rywalizacja i radzenie sobie z oceną rówieśników, to główne założenia tych zajęć. Część prac była wykonywana indywidualnie. Jednak najwięcej zabawy przysporzyło malowanie w grupie. Eksperymentowanie, to bardzo istotny element rozwoju przedszkolaków. Były więc barwniki spożywcze, wata, pianka do golenia, pływające i tonące zabawki.