foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

berlin12.06.2018 r. uczniowie biorący udział w projekcie „Nowoczesna szkoła drogą do sukcesu” wyruszyli na wycieczkę do stolicy Niemiec - Berlina.
Pierwszym punktem naszego programu było Zoo w Berlinie. Zobaczyliśmy tam wiele ciekawych i pięknych zwierząt m.in. pandy, foki, lamy, flamingi, niedźwiedzie brunatne i polarne (bardzo lubiły pozować do zdjęć). Odwiedziliśmy również oceanarium znajdujące się na terenie Zoo. Widzieliśmy centrum Berlina, jego zabytki, słynną Aleję pod Lipami, Alexanderplatz, wieżę telewizyjną, Bramę Brandenburską - symbol Berlina. Duże wrażenie wywarło na nas Muzeum Techniki i Komunikacji, gdzie mogliśmy zobaczyć cuda techniki, poza tym przeróżne auta, motory, powozy konne. W Muzeum Historii Naturalnej podziwialiśmy wielkie szkielety dinozaurów, ciekawe minerały i zwierzęta.
Wreszcie mogliśmy sprawdzić swoje umiejętności językowe. Uczestnicy wycieczki porozumiewali się po niemiecku, nie mieli problemów ze zrozumieniem języka.
Wycieczka nam się bardzo podobała. Cieszymy się, że mogliśmy zwiedzić Berlin.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved