Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

Szkolne filmy

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

projekt927 września w ramach realizowanego w naszej szkole projektu „Nowoczesna szkoła drogą do sukcesu” uczniowie klas VII – VIII i III gimnazjum wybrali się na wycieczkę do pięknie położonej w miejscowości Głusko, gdzie znajduje się punkt informacyjny Drawieńskiego Parku Narodowego. Po parku oprowadziła nas pani przewodnik, która bardzo ciekawie przedstawiła nam historię parku, charakterystykę roślin, drzew, zwierząt i licznych jezior. Dowiedzieliśmy się również, że prawdopodobnie jedno z jezior – Jezioro Czarne może mieć kosmiczną genezę, czyli powstało podczas uderzenia meteorytu o powierzchnię ziemi.

Pokonaliśmy cztery kilometry trasy, która prowadziła wzdłuż ścieżki dydaktycznej znajdującej się w poszczególnych miejscach na szlaku. Choć nie było łatwo, szczególnie pod górkę to wyjazd uznajemy za bardzo udany. W parku urzekła nas cisza panująca w lesie, piękna złota jesień, zapach aromatów lasu i oczywiście niezapomniany czas spędzony razem.

dz

Koronawirus