foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

projekt927 września w ramach realizowanego w naszej szkole projektu „Nowoczesna szkoła drogą do sukcesu” uczniowie klas VII – VIII i III gimnazjum wybrali się na wycieczkę do pięknie położonej w miejscowości Głusko, gdzie znajduje się punkt informacyjny Drawieńskiego Parku Narodowego. Po parku oprowadziła nas pani przewodnik, która bardzo ciekawie przedstawiła nam historię parku, charakterystykę roślin, drzew, zwierząt i licznych jezior. Dowiedzieliśmy się również, że prawdopodobnie jedno z jezior – Jezioro Czarne może mieć kosmiczną genezę, czyli powstało podczas uderzenia meteorytu o powierzchnię ziemi.

Pokonaliśmy cztery kilometry trasy, która prowadziła wzdłuż ścieżki dydaktycznej znajdującej się w poszczególnych miejscach na szlaku. Choć nie było łatwo, szczególnie pod górkę to wyjazd uznajemy za bardzo udany. W parku urzekła nas cisza panująca w lesie, piękna złota jesień, zapach aromatów lasu i oczywiście niezapomniany czas spędzony razem.


Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved