foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

su3W ramach zajęć biologiczno – chemicznych „Uczymy się przez doświadczenia i obserwacje” realizowanych w projekcie „Nowoczesna szkoła drogą do sukcesu” uczniowie gimnazjum poznawali mikroskopijny świat organizmów. Pracując na nowoczesnych mikroskopach optycznych młodzież zgłębiała wiedzę na temat świata owadów, parzydełkowców, pantofelków. Zajęcia rozpoczęliśmy od poznania budowy mikroskopu i zasad tworzenia preparatów mikroskopowych. Następnie oglądaliśmy ciekawe preparaty mikroskopowe zwierząt bezkręgowych, podziwiając niesamowicie wyglądające aparaty gębowe komarów, czułki pszczoły oraz składające się z tysięcy małych oczek mozaikowe oczy muchy. Zajęcia były bardzo ciekawe, a uczniowie zaangażowani w poznawanie mikro świata bezkręgowców.


Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 bip

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2020 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved