Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

Szkolne filmy

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

su4Podczas zajęć przyrodniczo – geograficznych w ramach projektu „Nowoczesna szkoła drogą do sukcesu” uczniowie bardzo często pracują z atlasami geograficznymi, mapami ściennymi oraz globusami. W ramach jesiennych zajęć „przenieśliśmy się” z klasy w podróż po Polsce oraz Europie. Uczniowie ćwiczyli znajomość mapy fizycznej Polski, szukali krain geograficznych oraz poznawali ciekawe, charakterystyczne miejsca w Polsce. Biegun zimna w Polsce? Największa kraina Polski? A może gdzie leży Niecka Nidziańska? Te i inne tajniki mapy fizycznej Polski poznawali uczniowie w ramach zajęć „Włóczykij – geografia dla ciekawych świata”. Uczniowie gimnazjum w ramach zajęć „Geografia dla każdego” wyruszyli w podróż po Europie – korzystając z atlasów, map ściennych i prezentacji wytyczyli trasę wycieczki po Europie. Najczęściej uczniowie wybierali wycieczkę na południe Europy, zachwalając atrakcje turystyczne Francji, Włoch, Hiszpanii i Grecji. Młodsi uczniowie z klasy V w ramach zajęć przyrodniczych „Z przyrodą za pan brat” również poznawali mapę polityczną Europy.

dz

Koronawirus