foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

su4Podczas zajęć przyrodniczo – geograficznych w ramach projektu „Nowoczesna szkoła drogą do sukcesu” uczniowie bardzo często pracują z atlasami geograficznymi, mapami ściennymi oraz globusami. W ramach jesiennych zajęć „przenieśliśmy się” z klasy w podróż po Polsce oraz Europie. Uczniowie ćwiczyli znajomość mapy fizycznej Polski, szukali krain geograficznych oraz poznawali ciekawe, charakterystyczne miejsca w Polsce. Biegun zimna w Polsce? Największa kraina Polski? A może gdzie leży Niecka Nidziańska? Te i inne tajniki mapy fizycznej Polski poznawali uczniowie w ramach zajęć „Włóczykij – geografia dla ciekawych świata”. Uczniowie gimnazjum w ramach zajęć „Geografia dla każdego” wyruszyli w podróż po Europie – korzystając z atlasów, map ściennych i prezentacji wytyczyli trasę wycieczki po Europie. Najczęściej uczniowie wybierali wycieczkę na południe Europy, zachwalając atrakcje turystyczne Francji, Włoch, Hiszpanii i Grecji. Młodsi uczniowie z klasy V w ramach zajęć przyrodniczych „Z przyrodą za pan brat” również poznawali mapę polityczną Europy.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved