klausDzięki realizacji projektu „Nowoczesna szkoła drogą do sukcesu” nasi uczniowie mają możliwość uczestnictwa w zajęciach projektowych w nowej sali językowej. Szczególnie polubili te zajęcia, podczas których mogą korzystać z programów komputerowych do nauki języków. Dzięki nowym technologiom nasi uczniowie mogą aktywnie uczestniczyć w procesie edukacyjnym, a przede wszystkim łączyć naukę języków obcych z grą na komputerze, zabawą, materiałami multimedialnymi. Kurs językowy zawiera lekcje tematyczne, które pomagają w kształceniu umiejętności językowych takich jak rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, pisanie i mówienie. W jego skład wchodzi wiele ciekawych elementów edukacyjnych, takich jak: filmy, gry komputerowe, ćwiczenia interaktywne. Lekcje zawarte w kursach językowych dają uczniom możliwość własnej samooceny postępów w nauce, dostosowania tempa nauki zgodnie z ich potrzebami. Jesteśmy optymistami i wierzymy, że programy do nauki języków „Profesor Henry i profesor Klaus” doprowadzą nas do sukcesu.

2020 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved