foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

Egzamin ósmoklasisty

egzamin

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

rekrutacja

Szkolne filmy

film

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

torun1222 listopada, w czwartek, uczniowie z klas IV – VIII oraz 3 gimnazjum uczęszczający na zajęcia z fizyki i matematyki w ramach projektu ,,Nowoczesna szkoła drogą do sukcesu” wzięli udział w wycieczce do Torunia. Wraz z uczniami pojechały p. Stanisława Januszke, Agnieszka Stankowska, Elżbieta Misiek i Wioletta Jażdżyk.
O godzinie 6 rano, w czwartkowy poranek wyruszyliśmy na długo wyczekiwaną wycieczkę. Po kilku godzinach jazdy dojechaliśmy do Torunia. Zwiedzanie zaczęliśmy od planetarium, w którym na początku obejrzeliśmy seans, a następnie mogliśmy zobaczyć wystawę ,,Baza Mars”. Przez chwilę poczuliśmy się jak na statku kosmicznym, w pełnym wyposażeniu. Na tej świetnej sali można było ujrzeć różne urządzenia związane z astronomią np. urządzenia sterujące, a także jedzenie dla kosmonautów itp. Wystawa wywarła na uczniach ogromne wrażenie. Po skończeniu zwiedzania planetarium wszyscy udaliśmy się na obiad, a następnie na starówkę. Tam dostaliśmy wyczekiwany przez nas wolny czas, a po skończeniu zwiedzania rynku spotkaliśmy się pod pomnikiem Mikołaja Kopernika. Po zwiedzeniu przepięknego starego miasta, udaliśmy się do domu.
To była świetna i bardzo ciekawa wycieczka, mimo, że trwała tylko jeden dzień! Wszystkim na pewno bardzo się podobało w tym pięknym mieście.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 bip

Lokalizacja

Doradztwo zawodowe

dz

Koronawirus

nz

 

nfz

Biblioteka

biblio

Projekty i współpraca

dbi

2020 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved