opisW grudniu na zajęciach przyrodniczych realizowanych w ramach projektu „Nowoczesna szkoła drogą do sukcesu” uczniowie pracowali z globusami indukcyjnymi. Uczestnicy zajęć starali się dokładnie odwzorować układ kontynentów na swoich globusach indukcyjnych, korzystali przy tym z globusów szkolnych i map świata. Dla wielu oprócz nauki była to świetna zabawa, tablica szkolna w kształcie modelu kuli ziemskiej to coś nowego i ciekawego. Podczas zajęć uczniowie rozwijali również inne zainteresowania przyrodnicze, pracując z mikroskopami – mikroskopijny świat organizmów wciąż budzi duże zainteresowanie wśród uczestników zajęć.

2020 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved