projekt1418 stycznia uczniowie klasy III gimnazjum przedstawili wyniki swojej kilkumiesięcznej pracy w ramach projektu edukacyjnego „Formy ochrony przyrody w naszym regionie”. Podczas prezentacji multimedialnej w „podróż” po parkach narodowych i krajobrazowych występujących w naszym województwie zabrali nas: Patrycja Nęckowska, Bartosz Grabowicz, Paweł Jabłoński, Jakub Maryniak, Sebastian Surdacki oraz Jakub Szymczak. Uczniowie przedstawili zdjęcia wykonane podczas wycieczek do Wolińskiego Parku Narodowego i Drawieńskiego Parku Narodowego, które odbyły się w ramach projektu „Nowoczesna szkoła drogą do sukcesu”. Oprócz parków narodowych i krajobrazowych grupa projektowa zaprezentowała pomniki przyrody, które występują w naszej okolicy – lipa drobnolistna w Lubianie, buk pospolity w Nadarzynie i Boguszynach oraz wierzba biała w Lubiance. Uczniowie przekazali nam również najważniejsze zasady kodeksu ekologa, które każdy z nas może wprowadzić w swojej życie, aby dbać o nasz dom – naszą przyrodę. Ekologia to nasze codzienne gesty… Każdy z nas może być EKO!!!

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved