foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

wulkan1Na zajęciach „Uczymy się przez doświadczenia i obserwacje” w ramach projektu „Nowoczesna szkoła drogą do sukcesu” uczniowie wykonali doświadczenie „Wybuch wulkanu”. Wykonaliśmy mieszaninę substancji z sody oczyszczonej, octu, wody i barwnika. Powstała mieszanina imitowała produkt wybuchu wulkanu – lawę. Przy okazji tego ciekawego doświadczenia poznaliśmy produkty wybuchy wulkanu, a zwłaszcza tuf wulkaniczny, który daje podłoże do powstawania bardzo żyznych gleb, na których intensywnie rozwijają się rośliny. Już wiemy, dlaczego mimo zagrożenia wybuchem wulkanu mieszkańcy podnóży gór wulkanicznych decydują się tam żyć – uprawa roślin na żyznych glebach wulkanicznych jest bardzo wydajna.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 bip

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2020 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved