projekt18W ramach realizacji projektu unijnego ,"Nowoczesna szkoła drogą do sukcesu" uczniowie uczestniczą w  zajęciach z doradztwa edukacyjno – zawodowego. Uczniowie stają obecnie przed koniecznością, a jednocześnie szansą bardziej samodzielnego projektowania własnego życia. Dzisiejsze stanowiska pracy wymagają nie tylko kwalifikacji zawodowych, ale także umiejętności organizacyjnych, przejawiania inicjatywy w samodzielnym rozwiązywaniu problemów zawodowych. Dlatego problem orientacji zawodowej jest obecnie ważnym elementem wychowania i nauczania już od pierwszych lat życia szkolnego.

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved