pr122Uczestnicy zajęć informatyczno-technicznych realizowanych w ramach projektu „Nowoczesna szkoła drogą do sukcesu” uczą się tworzenia stron internetowych, programowania, tworzenia i edycji multimediów (grafiki, animacji i muzyki) wykorzystania pakietu biurowego do nauki i rozwiązywania zadań z życia codziennego. Uczniowie w ramach zajęć korzystają między innymi z tabletów z pracowni terminalowej, tablicy interaktywnej, skanera, drukarki – sprzętu zakupionego w ramach projektu.

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved