egzamin

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

Szkolne filmy

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

Dobiega końca realizacja zajęć w ramach projektu „Nowoczesna szkoła drogą do sukcesu” Dzięki pozyskanym funduszom uczniowie na zajęciach z doradztwa edukacyjno -zawodowego z socjoterapią poznawali swoje mocne strony, przełamywali swoje lęki, poznawali emocje i uczyli się z nimi radzić, poznawali swoje zdolności, temperament,
nabywali umiejętności z zakresu autoprezentacji. Zgłębiali wiedzę o rynku pracy, kompetencjach i kwalifikacjach, oczekiwaniach pracodawców. Poznali zawody, w tym zawody przyszłości. Odbyły się spotkania z doradcą zawodowym, wycieczki do fabryki czekolady, na targi edukacyjne a ponadto przy okazji zapoznali się z pracą w fabryce świec. Na zajęciach uczniowie pracowali metodami aktywnymi, zadawali pytania, chętnie dyskutowali, wcielali się w ludzi różnych zawodów.

dz

Koronawirus