foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

tabmnozCo roku, w ostatni piątek września, odbywa się akcja edukacyjna „Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia”. W tym roku przypadła na 4 października. W naszej szkole obchodziliśmy - 3 października. Pomysłodawcą Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia był Andrzej Grabowski – założyciel Wydawnictwa WKM Rachmistrz, wielki pasjonat niecodziennego nauczania-uczenia się matematyki oraz autor kart matematycznych „Tabliczka mnożenia” i „Dodawanie i odejmowanie”.
Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Akcja jest okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach.
W tym roku obchodziliśmy IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, a w naszej szkole po raz ósmy. Staramy się w każdym roku zorganizować i przygotować inne gry i zabawy.
Gry i zabawy przeprowadziliśmy w 2 grupach wiekowych. Grupa uczniów klas IV-V oraz klas VI-VIII. Uczniowie świetnie się bawili kartami Grabowskiego, rywalizując jednocześnie z kolegami i koleżankami o zwycięstwo. Oczywiście wszystkie konkurencje były punktowane. Zwycięzcy zostali nagrodzeni słodkimi i … nie tylko nagrodami.
W kategorii klas IV-VI, zwycięzcą została klasa Vb, a klas VI-VIII- klasa VII. Mistrzowie tabliczki mnożenia w poszczególnych klasach zostali udekorowani medalami.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved