dn14 października w imieniu wszystkich uczniów Przewodniczący i Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego złożyli podczas apelu piękne życzenia pracownikom szkoły. Uczniowie życzyli swoim Kochanych Nauczycielom: aktywnych do pracy uczniów, sukcesów w pracy zawodowej, szczęścia w życiu osobistym a także przeprosili za swoje dziecinne wybryki. W dowód swoich szczerych słów wręczyli wszystkim pracownikom szkoły własnoręcznie wykonane” sówki” i zaprosili do szkolnej świetlicy na pyszny tort. Dziękujemy uczniom, za pamięć, życzenia i szczery uśmiech.

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved