den14 października 2019 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej, powszechnie zwanym Dniem Nauczyciela. W części oficjalnej głos zabrali Pan Burmistrz Mirosław Kluk oraz Pan Dyrektor Paweł Wilk, którzy złożyli serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowali za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń.
W części artystycznej uczniowie z klasy VI oraz przedstawiciele z klasy II , IV i V tańcem, śpiewem i wierszem wyrazili swoje podziękowanie i słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów.
Na zakończenie reprezentanci Samorządu Uczniowskiego rozdali nauczycielom i pracownikom szkoły drobne upominki.

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved