foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

Egzamin ósmoklasisty

egzamin

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

rekrutacja

Szkolne filmy

film

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

fundacjaOd stycznia do maja 2020 r. w naszej szkole będziemy realizować dwa ekologiczne projekty grantowe, które zostały nagrodzone grantem finansowym w konkursie Edukacji Inspiracji EFC im. Prof. Romana Czerneckiego „Szkoła z klasą”. Zrealizowane zostaną projekty pt. „Jeż też zwierz”, którego celem jest ochrona licznie występujących jeży w naszej okolicy oraz projekt „Nasza wieś eko jest”, którego celem jest edukacja ekologiczna w szkole i w środowisku lokalnym. W ramach zadań projektowych odbędzie się wiele ciekawych działań ekologicznych: budowa domków dla jeży, akcje ekologiczne w terenie, prezentacje przyrodnicze, konkursy i wystawy ekologiczne oraz wycieczki. Więcej informacji na https://www.szkolazklasa.org.pl/edukacja-inspiracja-za-nami-szkolenie-otwierajace-prace-w-trzeciej-edycji-programu/

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 bip

Lokalizacja

Doradztwo zawodowe

dz

Koronawirus

nz

 

nfz

Biblioteka

biblio

Projekty i współpraca

dbi

2020 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved