foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

fundacjaOd stycznia do maja 2020 r. w naszej szkole będziemy realizować dwa ekologiczne projekty grantowe, które zostały nagrodzone grantem finansowym w konkursie Edukacji Inspiracji EFC im. Prof. Romana Czerneckiego „Szkoła z klasą”. Zrealizowane zostaną projekty pt. „Jeż też zwierz”, którego celem jest ochrona licznie występujących jeży w naszej okolicy oraz projekt „Nasza wieś eko jest”, którego celem jest edukacja ekologiczna w szkole i w środowisku lokalnym. W ramach zadań projektowych odbędzie się wiele ciekawych działań ekologicznych: budowa domków dla jeży, akcje ekologiczne w terenie, prezentacje przyrodnicze, konkursy i wystawy ekologiczne oraz wycieczki. Więcej informacji na https://www.szkolazklasa.org.pl/edukacja-inspiracja-za-nami-szkolenie-otwierajace-prace-w-trzeciej-edycji-programu/

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 bip

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2020 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved