książkiŚwięty Mikołaj zawitał również do naszej szkolnej biblioteki. Otrzymaliśmy 47 nowości wydawniczych, atrakcyjnych tytułów dla młodszych i starszych uczniów. Wszystkie nowe książki już są dostępne dla czytelników. Polecam dla najmłodszych książki:” Opowieści z Doliny Muminków”, „ Miłość”,” Okruszki”, „O Wilku, który podróżował po świecie”. Starsi uczniowie mogą przeczytać całe serie najpopularniejszych polskich kryminałów. Wszystkich czytelników zapraszam do biblioteki. Na pewno każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Niech 2020 będzie rokiem z KSIĄŻKĄ!

2020 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved