foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w LubianieEgzaminy i Sprawdziany

Komunikaty i informacje o egzaminach.

wejdź na stronę

Poradnia Psych.-Pedagogiczna

Pomoc rodzicom i nauczycielom w diagnozowaniu i rozwijaniu potencjalnych możliwości oraz mocnych stron uczniów.

wejdź na stronę

Kuratorium Oświaty

Materiały i informacje dla dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców oraz samorządów lokalnych.

wejdź na stronę

e-dziennik

Kompleksowe źródło informacji dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrekcji.

wejdź na stronę

wospW tym roku nasza gmina przystąpiła do 28 Finału WOŚP. Sześć naszych uczennic zostało wolontariuszkami ( Paulina Czuja, Jaśmina Borowczyk, Marita Hintz, Karolina Surdacka, Amelia Kotarska, Zuzanna Kostrzewska).Dziewczyny z serduszkami na policzkach i uśmiechem na twarzy zbierały pieniążki w Lubianie, Lubiance, Boguszynach, Nadarzynie, Brzycznie i Bukwicy. Następnie przekazały swoje pełne puszki w Sztabie w Pełczycach. 12 stycznia był wyjątkowym dniem Finału WOŚP w całej Polsce, cieszymy się , że mogliśmy być jego częścią. Dziękujemy wszystkim za dobre serce. Pamiętajmy dobro powraca.


Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 bip

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2020 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved