wospW tym roku nasza gmina przystąpiła do 28 Finału WOŚP. Sześć naszych uczennic zostało wolontariuszkami ( Paulina Czuja, Jaśmina Borowczyk, Marita Hintz, Karolina Surdacka, Amelia Kotarska, Zuzanna Kostrzewska).Dziewczyny z serduszkami na policzkach i uśmiechem na twarzy zbierały pieniążki w Lubianie, Lubiance, Boguszynach, Nadarzynie, Brzycznie i Bukwicy. Następnie przekazały swoje pełne puszki w Sztabie w Pełczycach. 12 stycznia był wyjątkowym dniem Finału WOŚP w całej Polsce, cieszymy się , że mogliśmy być jego częścią. Dziękujemy wszystkim za dobre serce. Pamiętajmy dobro powraca.

2020 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved