Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

Szkolne filmy

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

dd

dosW ramach lekcji biologii i chemii uczniowie wykonali ciekawe doświadczenia i obserwacje przyrodnicze. Brak bezpośredniego kontaktu nie jest przeszkodą dla naszych uczniów w wykonywaniu obserwacji i doświadczeń przyrodniczych. Podczas doświadczeń uczniowie zbadali rozpuszczalność substancji w wodzie, wykonywali mieszaniny jednorodne i niejednorodne, poznali proces krystalizacji, badali czy woda wpływa na zamykanie się szyszek sosny, badali wpływ wody na kiełkowanie nasion oraz dokonywali obserwacji przyrodniczych w sowim otoczeniu. Uczniowie klasy VII pochwalili się sowim zdolnościami i wykonali ciekawe układy okresowe pierwiastków. Brawo uczniowie!

Czytaj więcej...

Zaproszenie na Wirtualne Dni Otwarte