zakroku3Tak śpiewali uczniowie klasy trzeciej  23 czerwca 2016 r. To właśnie tego  dnia trzecioklasiści  uroczyście pożegnali pierwszy etap edukacji. Uczniowie w humorystyczny sposób  przedstawili scenki z życia klasy, prezentowali swoje umiejętności, recytowali wiersze i  śpiewali piosenki. Były podziękowania i łzy wzruszenia.  Pan Dyrektor wręczył uczniom pamiątkowe dyplomy. Następnie  wszyscy udali się na słodki poczęstunek.
Uczniom klasy trzeciej życzymy  udanych  wakacji  i wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.