boysDzień Chłopaka był okazją do złożenia życzeń naszym kolegom szkolnym i panom pracującym w szkole. Można było usłyszeć je podczas apelu zorganizowanego specjalnie na Ich cześć.
W zainscenizowanym studio na czerwonej kanapie zasiedli najstarsi przedstawiciele Chłopców zaopatrzeni w baloniki z helem oraz papierowe krawaty. W programie oglądaliśmy pokaz mody męskiej, fitness oraz mecz piłki nożnej, a także słuchaliśmy piosenek w wykonaniu Sary. Na zakończenie dziewczęta rozdały chłopcom cukierki.
Motto na Dzień Chłopaka:    CHŁOPAKI, JESTEŚCIE WSPANIALI!!!