foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

czytajdzCzytanie dzieciom to skuteczny sposób na wychowanie przyszłego czytelnika. Badania naukowe potwierdzają, że głośne czytanie dzieciom rozwija  język, wyobraźnię, zapewnia poprawny rozwój emocjonalny, pomaga w wychowaniu, uczy myślenia ale także kształtuje u dziecka pozytywne postawy.
Biblioteka Szkolna w Lubianie dołączyła do akcji „ Cała Polska czyta dzieciom”  przeprowadzonej w Przedszkolu nr 2 „Tęczowa Kraina” w Choszcznie.

W ramach akcji uczennice z kl. IG( Jula Bac, Oliwia Krzyżaniak, Marcjanna Wójcik, Nikola Wrzosek) przygotowały inscenizację bajki „ Złotowłosa i trzy misie”. Bajkę dzieciom przeczytała p. Agnieszka Kotkowska.
Przedstawienie obejrzało ponad 100 maluchów! Młodzi widzowie w skupieniu wysłuchali bajki a później chętnie bawili się z „ aktorami” w zabawę „Stary niedźwiedź mocno śpi”.
Na zakończenie sympatycznego spotkania dzieci zostały poczęstowane łakociami i obdarowane pamiątkowym misiem. Panie wychowawczynie otrzymały własnoręcznie wykonane zakładki do książek .
 Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za pomoc w przygotowaniu upominków dla przedszkolaków.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved