wycieczka05 października zaopatrzeni w dobre humory uczniowie klas IV-VI SP i I-III Gimnazjum wybrali się do kina do Gorzowa Wlkp. Młodsi uczniowie obejrzeli  zabawny film animowany „Sekretne życie zwierzaków domowych” a starsi film sensacyjny. Były zakupy, lody, chrupiący popcorn… Nie obyło się również bez zabawy na ruchomych schodach, które oprócz seansu filmowego okazały się nie lada atrakcją wycieczki. Miło spędziliśmy wspólnie czas i było bardzo wesoło. Zrelaksowani i pełni wrażeń wróciliśmy do Lubiany ze świadomością, że wyjazd był bardzo udany i należy go w przyszłości koniecznie powtórzyć.