foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

wycieczka05 października zaopatrzeni w dobre humory uczniowie klas IV-VI SP i I-III Gimnazjum wybrali się do kina do Gorzowa Wlkp. Młodsi uczniowie obejrzeli  zabawny film animowany „Sekretne życie zwierzaków domowych” a starsi film sensacyjny. Były zakupy, lody, chrupiący popcorn… Nie obyło się również bez zabawy na ruchomych schodach, które oprócz seansu filmowego okazały się nie lada atrakcją wycieczki. Miło spędziliśmy wspólnie czas i było bardzo wesoło. Zrelaksowani i pełni wrażeń wróciliśmy do Lubiany ze świadomością, że wyjazd był bardzo udany i należy go w przyszłości koniecznie powtórzyć.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved