foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

pasowanie21 listopada drugoklasiści uroczyście zostali przyjęci do grona czytelników Szkolnej Biblioteki w Lubianie. Panie bibliotekarki zabrały dzieci w podróż samolotem do Krainy Baśni i Bajek. Uczniowie poznali Alibabę, Aladyna, Babę Jagę, smoka, wróżkę, Kopciuszka, Dziewczynkę z zapałkami, Królową Książek. Zanim drugoklasiści zostali przyjęci do grona czytelników musieli odpowiedzieć na wiele zagadek i nauczyć się wierszyka „ Prośby książek”. Na zakończenie uroczystości uczniowie otrzymali pamiątkowe zakładki , a rodzicom zostały przekazane listy, w których zachęcamy do wspólnego czytania z dziećmi. Dzieci z uśmiechem na twarzy opuściły  bibliotekę obiecując dotrzymania przysięgi  złożonej podczas pasowania.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved