nocfilmowaPo raz drugi w naszej szkole odbyła się Noc Filmowa, impreza która ma cel edukacyjno – kulturalny. Uczniowie gimnazjum spotkali się żeby móc razem spędzić całą noc oglądając filmy i nie tylko. Oczywiście mowa o wspólnych zabawach integracyjnych. Bez wątpienia wszyscy świetnie się bawili, Wiele emocji dała nam zabawa w ,,Tajemniczego Wielbiciela”, która została rozstrzygnięta dopiero nad ranem. Aby mieć siłę na całonocny maraton filmowy zamówiliśmy pizzę, hamburgery i itp. Filmy, które oglądaliśmy były zróżnicowane: dramaty, filmy sensacyjne. Chyba nikt nie zasnął. Zabrakło tylko czasu na horrory..., ale pewnie nadarzy się jeszcze okazja. Noc Filmowa była świetną możliwością do zintegrowania się, dlatego dobrym pomysłem byłoby powtórzenie imprezy. Okazuje się, że  szkoła wcale nie musi być nudna!