Towarzystwo Nasz Dom organizuje 17 edycję Góry Grosza, czyli akcję zbierania monet na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną. Dzięki zebranym funduszom tworzy się również takie programy, które pozwolą dzieciom wrócić do domu lub takie miejsca , które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego i takie programy, które pozwolą im spokojnie dorastać.
Akcja trwa od 28 listopada do 9 grudnia 2016 roku.
Poszukajcie u siebie monet  1,2 ,5 - groszowych i przynieście je do szkoły. Zebrane monety wyślemy na adres organizatora akcji towarzystwonaszdom.pl