foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

konkurs wolWe wtorek 29 listopada w Szkole Podstawowej w Barlinku ogłoszono wyniki  konkursu „Święci i błogosławieni polscy”. Nasi uczniowie z klasy II, IV oraz VI Szkoły Podstawowej  również wzięli w nim udział i jak się okazało z wielkimi sukcesami. Pierwsze miejsce zajął  Dominik  Bajwoluk  z klasy IV, drugie  zaś Beata Głowacka z klasy VI oraz trzecie Oliwia Laszczak z klasy II. Ponadto  wyróżnienia otrzymali  Aneta  Leszkiewicz  oraz Kewin Nowak z klasy IV . Prace  zostały przygotowane pod opieką  i kierunkiem  pani Joanny Całka. Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved