foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

afrykaKenia to kraj leżący w Afryce, w którym bieda i ubóstwo  dotyka wiele osób. Dzieci, aby mogły się uczyć, muszą posiadać mundurki  i wyposażenie potrzebne  do szkoły  takie jak: zeszyty, długopisy itp. Wielu małych Kenijczyków choć chce się uczyć, to jednak nie może. Rodzice  często też nie  są w stanie im to zapewnić. Dlatego Wolontariat zorganizował akcje pod hasłem „Pomoc dla uczniów w  Kenii”. Ze sprzedaży świątecznych  kartek i zbiórek pieniędzy  otrzymaliśmy 300zł. Czy to dużo czy mało? Dla tych dzieci liczy się każda pomoc. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyłączyli się do tej akcji  z serca dziękujemy.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved