foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

konkurs wiersze19 stycznia uczniowie klas I-III wzięli udział w XVI Gminnym Konkursie Recytatorskim organizowanym przez Szkołę Podstawową w Pełczycach.  Hasło tegorocznego konkursu brzmiało: „Zwierzęta w wierszu ukryte”. Wszyscy uczestnicy z wielkim zaangażowaniem i przejęciem recytowali wybrane utwory. Jury po długich obradach przyznało nagrody.

 

Nasi uczniowie zdobyli następujące miejsca:
- w kategorii klas pierwszych  
I miejsce  - Amelia Stachowska
III Małgorzata Grabowicz
wyróżnienie – Julia Małodzińska
- w kategorii klas drugich
II miejsce  - Nikodem Rajczyk
- w kategorii klas trzecich
wyróżnienia  – Maja Sobieraj, Karolina Surdacka, Norbetr Siarek,
Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy. Na wszystkich uczestników czekał słodki poczęstunek.

Gratulujemy !

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved