swietlicaCzas w świetlicy zawsze mija szybko i przyjemnie. Uczniowie wykazują się wieloma talentami i umiejętnościami. A oto zwycięzcy konkursów w pierwszym semestrze bieżącego roku szkolnego:
•    „Kasztaniaki, żołędziaki  i inne jesienne stworki” - 1. Alicja Jung. Wyróżnienia: Tatiana Surdacka kl.3 i Alan Różycki kl.4
•    „Dyniowe stworki” - 1. Jakub Bajwoluk „0”. Wyróżnienia: Amelia Stachowska kl.1 i Julia Małodzińska kl.1
•    „Świąteczne ozdoby bożonarodzeniowe” - 1. wszyscy uczestnicy !!!

Zapraszamy do udziału w następnych kokursach.