profilaktyka09.02.2017 r. w Drawnie uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w Powiatowym Konkursie Wiedzy Profilaktycznej. Celem konkursu  była promocja zdrowego stylu życia z zakresu profilaktyki uzależnień. Przedstawiciele naszej szkoły Klaudia Wiśniewska, Bartosz Grzyb, Bartosz Szuster  drużynowo zajęli I miejsce. W punktacji indywidualnej Klaudia zajęła III miejsce a Bartek Grzyb miejsce IV. Walka była bardzo wyrównana, punktacja czterech pierwszych miejsc różniła się dosłownie jednym i dwoma punktami.
Gratulacje dla uczestników!