stadnina15.02.2017 r. w ramach działań programu ekonomicznego „Na Własne Konto” Fundacji Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej pojechaliśmy na wycieczkę edukacyjną do Stadniny Koni w Przekolnie. W ramach działań projektowych mieliśmy wybrać lokalnego przedsiębiorcę, którego biznes odnosi sukcesy na lokalnym rynku i nie tylko. Stadnina Koni w Przekolnie państwa Ewy i Sławomira Lewandowskich to bardzo oryginalny pomysł na firmę w naszym regionie. Oprócz nauki jazdy konnej, znajduje się tu mini Zoo, piękne pawie, można tu organizować imprezy, np. urodziny. Pan Sławek udzielił na odpowiedzi na wszystkie nasze pytania, dowiedzieliśmy się skąd pomysł na stadninę, ile liczy koni, kto ją najczęściej odwiedza, ile lat istnieje na rynku.

Stadnina to super pomysł na biznes, gdzie można wspaniale połączyć pracę z pasją, którą właściciele Pani Ewa i Pan Sławek mają ogromną:). Podczas wycieczki Oliwia Krzyżaniak i Klaudia Rajkowska, które jeżdżą konno w Stadninie Koni w Przekolnie pokazały nam swoje umiejętności jeździeckie. Inni uczestnicy projektu również mieli okazję przejechać się konno. Wszystkim bardzo się podobało, niektórzy myślą nawet o rozpoczęciu przygody z jazdą konną. Bardzo dziękujemy Państwu Lewandowskim za życzliwość i moc wrażeń