konkurs infoNasi koledzy z klasy III gimnazjum Szymon Bujowski i Bartosz Grzyb odnieśli duży sukces w Przedmiotowym Konkursie Geograficznym organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie. Uczniowie zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego konkursu geograficznego, zdobywając tytuł finalisty. Chłopcy znaleźli się w osiemdziesiątce najlepszych młodych geografów w naszym województwie 10.02.2017 r. w Szczecinie odbył się wojewódzki etap konkursu. Poziom testu był bardzo wysoki, porównywalny do zadań maturalnych poziomu podstawowego. Chłopcy osiągnęli dobre wyniki. Brawo chłopaki! Gratulujemy!!!