foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

warsztaty z rodzicamiŚwięta Wielkanocne  to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów. Tuż przed Wielkanocą w naszej szkole odbyły się warsztaty  plastyczne z niezawodną panią Wiolą Majer, która prowadzi Pracownię Rękodzieła Art. Deco Pasja. Uczestnikami warsztatów byli uczestnicy SCHOOL TEAM wraz z rodzicami. W miłej i przyjaznej atmosferze wykonaliśmy wielkanocne jajo, które będzie ozdobą  niejednego domu. Dziękujemy rodzicom za obecność.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved