foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

konkurs lop11 i 12 kwietnia w Auli Publicznego Gimnazjum w Choszcznie odbył się Powiatowy Konkurs Przyrodniczo –Ekologiczny LOP z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: dla szkół podstawowych i gimnazjalnych. Cele konkursu to edukacja przyrodnicza, ekologiczna oraz rozwijanie zainteresowań przyrodniczych uczniów. Test składał się 30 pytań dotyczących ogólnej wiedzy przyrodniczej, w tym z geografii, biologii oraz ekologii. Naszą szkołę w kategorii Gimnazjum reprezentowali uczniowie III klasy Szymon Bujowski, Patryk Dłużak oraz Bartosz Grzyb.

Chłopcy wykazali się ogromną wiedzą przyrodniczą i zajęli I miejsce!!! W kategorii dla Szkół Podstawowych naszą szkołę reprezentowali Bartłomiej Dyc - klasa VI, Wojciech Budny - klasa V i Wojciech Kowalczyk - klasa V. Chłopcy zajęli IV miejsce, a od podium dzielił ich tylko jeden punkt. Wielkie gratulacje dla obydwu drużyn!!!

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved