czytNASZA BIBLIOTEKA SZKOLNA POZYSKAŁA FUNDUSZE NA ZAKUP NOWOŚCI WYDAWNICZYCH W RAMACH
NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA
Kwota dotacji: 15 000 zł!

Zapraszamy Was Uczniowie i Waszych Rodziców do zgłaszania swoich propozycji książek, które chcielibyście przeczytać i które powinny według Was znaleźć się w naszej bibliotece.
Jeśli masz propozycję – przyjdź do biblioteki szkolnej, wypełnij ankietę lub napisz  na kartce tytuł, autora i wrzuć kartkę do skrzynki. To pomoże nam  utworzyć listę zakupów.
Choć wielu dziś narzeka, że młodzi ludzie nie czytają, my wiemy, że wielu z Was chętnie sięga po literaturę. Polska noblistka Wisława Szymborska, mówiła, że: „czytanie książek to najwspanialsza zabawa, jaką ludzkość sobie wymyśliła” obiecujemy, że  wielokrotnie będziemy  Was do tej zabawy zapraszać.
Na bieżąco będziemy informować o podjętych działaniach związanych z realizacją Narodowego Programu rozwoju Czytelnictwa.