profilaktyka01Dnia 19.05.2017r. uczniowie klasy I gimnazjum: Małgorzata Maryniak, Szymon Nagły, Kamil Pasieczyński, Bartosz Tazow, Stanisław Czuja przedstawili dla klasy I Gim. oraz III Gim. projekt edukacyjny pt: "Profilaktyka uzależnień: nikotynizm, alkoholizm, narkomania i dopalacze". Stanisław Czuja stworzył prezentację multimedialną. Pozostali członkowie grupy wykonali gazetkę o tematyce uzależnień na korytarzu szkolnym. Wspólnie z podziałem na role omówili przyczyny uzależnień, ich wpływ na zdrowie człowieka oraz metody zapobiegania uzależnieniom. Na koniec zaprezentowano krótkie filmy  o tematyce antyalkoholowej. Opiekunami projektu były: Joanna Całka i Katarzyna Nowakowska.