foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

wyborTradycyjnie już co roku w maju uczniowie klasy III gimnazjum wyjeżdżają na „Drzwi otwarte” ZS nr 1oraz nr 2 w Choszcznie, ZS nr 1 w Barlinku. Drzwi otwarte stanowią doskonałą okazję, by poznać ofertę  i bazę dydaktyczną szkół ponadgimnazjalnych. W każdej szkole czekali na nas uczniowie oraz nauczyciele, z którymi warto było porozmawiać. We wszystkich szkołach zarówno ucząca się tam młodzież jak i nauczyciele zachęcali nas  uczniów do wybrania właśnie tej szkoły. Biorąc pod uwagę fakt, że znajdują się one najbliżej Lubiany większość z nas  wybierze właśnie jedną z nich, a Dni Otwarte na pewno pomogą w dokonaniu wyboru zgodnego z własnymi preferencjami, planami i zdolnościami.

Termin składania dokumentów do szkoły już się rozpoczął i trwa do  21.06. 2017 r.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved