ksiazkiW ankietach i podczas sondy wypowiadaliście się na temat waszych ulubionych książek, zainteresowań czytelniczych. Przeanalizowaliśmy Wasze odpowiedzi i zrobiliśmy już pierwsze zakupy. Każdy z Was znajdzie dla siebie coś interesującego, zakupiliśmy książki dla uczniów SP i dla Gimnazjalistów. Serdecznie zapraszamy do szkolnej biblioteki po nowości.
 Uwaga, dobra wiadomość!
Skarżycie się, że w roku szkolnym nie macie czasu na czytanie swoich ulubionych książek, więc dajemy Wam możliwość wypożyczenia książek na wakacje! Rozlicz się z wcześniej wypożyczonych książek, a w czerwcu wypożycz  je na całe wakacje! Lato z książką na pewno będzie udane.