foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

ksiazkiW ankietach i podczas sondy wypowiadaliście się na temat waszych ulubionych książek, zainteresowań czytelniczych. Przeanalizowaliśmy Wasze odpowiedzi i zrobiliśmy już pierwsze zakupy. Każdy z Was znajdzie dla siebie coś interesującego, zakupiliśmy książki dla uczniów SP i dla Gimnazjalistów. Serdecznie zapraszamy do szkolnej biblioteki po nowości.
 Uwaga, dobra wiadomość!
Skarżycie się, że w roku szkolnym nie macie czasu na czytanie swoich ulubionych książek, więc dajemy Wam możliwość wypożyczenia książek na wakacje! Rozlicz się z wcześniej wypożyczonych książek, a w czerwcu wypożycz  je na całe wakacje! Lato z książką na pewno będzie udane.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved